הטכנולוגיה נמצאת בעיצומה של התפתחות מדהימה ובקרוב כולנו נהנה מבתים חכמים. המחירים הם זולים וניתן לייצר שליטה כמעט על כל מכשיר חשמלי.

הטכנולוגיה עברה קפיצת מדרגה משמעותית מאוד ב-20 השנים האחרונות ונראה שמרכז חיינו נמצא בתוך מכשירים. לכולנו יש טלפונים סלולריים חכמים, טאבלטים ואנחנו משתמשים בכל מיני מכשירים אלקטרוניים כדי לראות סרטים וסדרות, לשמוע מוזיקה, ואפילו לבשל. מטרת התקדמות הטכנולוגיה בגדול היא לשפר ולהקל על חיינו, וכאן נכנסים לסיפור הבתים החכמים.

הבתים החכמים מטרתם לעבוד בשבילנו. הקונספט של לשלוט בהכל מכף היד מושך את כולנו והשיפור הטכנולוגי בנושא הוא גדול. כיום אפשר להדליק דוד ומזגן, לשלוט בטלוויזיה, ברדיו ובסטרימרים, לנקות בצורה חלקית, ואף לפתוח ולסגור תריסים, מבלי לקום מהספה. הבית החכם מציע עוד מאפיינים כמו חסכון בחשמל ושליטה ובקרה על מגוון מכשירי חשמל קטנים, כולל מנקה אבק רובוטי.

לא מדובר רק על נוחות מירבית, אלא גם על חסכון אמיתי. הרבה פעמים אנשים שוכחים מכשירים דלוקים ומבזבזים לא מעט כסף. בעזרת בית חכם אפשר למנוע מצבים כאלו ולסגור את אותם מכשירים, שלעתים השארתם פועלים היא סכנה ממשית.

 

תהליך בהווה

המאפיין הבולט ביותר של בית חכם בזול הוא הביטחון. מערכות האבטחה אשר פועלות לבד ומזהות פורצים וסכנות יכולות להציל חיים ורכוש, והן קריטיות להרגשת ביטחון. התקנת בית חכם הוא לא רק כלי לעצלנים, אלא כלי פונקציונאלי אמיתי שבא לשרת ולהגן עלינו. אנשים יגידו שהרובוטים משתלטים על חיינו, אך מדובר בתהליך טבעי שכבר קורה. מישהו מסוגל לדמיין איך חיינו ללא כל המכשירים הללו רק לפני 20 שנים.

כשאנשים שומעים על המונח "בית חכם" הם אוטומטית חושבים על סכומים אסטרונומיים ועל משהו שהם אינם יכולים להרשות לעצמם. ההפך הוא הנכון. כיום אפשר לקנות מכשירים הקשורים לבית חכם במחיר הוגן ושווה לכל נפש. שלט אוניברסלי למשל, הוא חלק מקונספט בית חכם זול ויכול להעניק לנו שליטה על מגוון מכשירים חשמליים.

 

לא שוברים את הבית

בית חכם זול מתחיל מהבנה שכל מאפיין טכנולוגי אפשר לקנות או להשיג בנפרד. למשל, אפליקציות מדליקי דוד ומזגן כבר קיימות והן רבות. יש מגוון רחב של שלטים אוניברסליים ומנגנוני אבטחה והם כולם נכנסים תחת המעטפת של בית חכם זול ושווה לכל נפש. הבונוסים של בית חכם בזול כוללים גם אפשרות שליטה על תאורה ברחבי הבית, וחיישנים של טמפרטורה, לחות, רעש ואור, כדי לווסת את האווירה שאנחנו מעוניינים שתהיה בבית.

אחד היתרונות הגדולים בבית חכם זול הוא הימנעות מכל סוג של קדיחה ושבירת קירות. הכל עובד בצורה מאוד אלגנטית, בטוחה וחכמה. הרוב יכול לעבוד דרך הורדת אפליקציות ייעודיות והתאמתם למכשור החשמלי בבית. עם בית חכם טוב לעולם לא נשכח את המזגן דולק, את האור פתוח, או נבזבז כספים מיותרים. נוכל לשמור על הביטחון שלנו ושל משפחתנו בקלות יתרה וכן, נוכל גם לשלוט במכשור החשמלי מבלי לקום מהספה – שזה למעשה – החלום האולטימטיבי של כל אחד.

 

בי-טאץ'

הבית החכם שלך

שירות לקוחות: 04-6558500

אימייל: office@b-touch.co.il

כתובתנו: כפר החורש, ת.ד: 218, מיקוד: 1696000

שעות פעילות: א'-ה' 09:00-17:00   

עיצוב ובניית האתר                     sarit9119@walla.com